Naše technologie

Vysoká kvalita díky nejmodernější technologii ve stomatologii 

Vysoká kvalita provedené práce při zachování krátké doby vyhotovení.

Kodak Carestream Dental CS 8100

OPG - Elegantní a snadno ovladatelný panoramatický rentgen na snímky zubů. Spojuje pokročilé, náročné technologie v jednoduchý a kompaktní systém. S přístrojem CS 8100 je napolohování pacienta jednodušší, snímání je rychlejší a vyšší kvalita snímku je zaručena. Snímky zubařům posíláme e-mailem nebo na CD.

Artikulátor Artex

Světoznámý systém simulátoru mezičelistních rozměrů a pohybů, které pomáhají přenést polohu horního a dolního zubního oblouku, vztaženou k poloze čelistního kloubu.

Zabezpečuje rychlost a vysokou přesnost výroby z odolných materiálů. Dosahuje minimální tolerance a vysokou kvalitu okluzálních, estetických a funkčních prací pro každodenní použití.

Artikulátoru Artex je včetně obličejového oblouku, který umožňuje rychlejší registraci pro techniky a zároveň je pohodlný pro pacienta.

Paralelometer

Přístroj, který umožňuje přesnou analýzu pracovních modelů situace ústní dutiny a dalších paralelizačných funkcí jako jsou např. paralelní umístění zásuvných spojů při výrobě snímatelných zubních náhrad, paralelní frézování, vrtání a pod.
Paralelometer používáme hlavně na vyhodnocování podsekřivin pracovních modelů.

Systém Giroform

Výsledkem použití tohoto přístroje je rychlé provedení velmi přesného pracovního modelu. Výsledný model je snadné využít při zhotovení náhrady artikulátoru. Tento systém využíváme na dělené pracovní modely.

My Dent Lab

Zadávejte své objednávky rychleji a jednodušeji. Využijte naší online aplikaci My Dent Lab, do které je možný přístup kdekoliv a kdykoliv z počítače nebo mobilu.

Při vaší objednávce můžete vkládat fotografie a snímky otisků vašich pacientů, psát komentáře a hodnotit práci techniků, kteří budou na vaší zakázce pracovat. Zároveň můžete sledovat v jaké fázi se vaše objednávka nachází a kdy bude doručena.

V aplikaci se nachází i kompletní ceník prací. Při objednávce hned zjistíte, jakou fakturu od naší laboratoře za objednané práce dostanete. Přihlašovací údaje získáte u nás v laboratoři.